Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 

Start Gökköy'den Verildi - BALIKESiR SON DAKiKA HABERLERi
   
 Start Gökköy'den Verildi

Start Gökköy'den Verildi
 Yazı Boyutu

 Tarih : 02.01.2014 - 09:59:36 


Fırıncılar Odası Başkanı Niyazi Tunç seçim çalışmalarına Merkeze bağlı Gökköy`den başladı.Haber: Başkan Tunç Startı Gökköy'den Verdi

Gökköy`deki sütçülerle bir araya gelen Başkan Adayı Tunç destek isteyerek "Ben bu koltuğa oturmak için değil, güç vermek için geldim. Benim koltuk aşkım yok, hizmet aşkım var. Bu 4 yılda da güzel izler bıraktık" dedi.

Fırıncılar Odası Başkanı Niyazi Tunç önümüzdeki aylarda yapılacak oda başkanlığı seçimi için startını verdi. Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve oda üyeleriyle birlikte merkeze bağlı Gökköy`e giden Başkan Niyazi Tunç burada odaya bağlı olan sütçülerle bir araya geldi. Samimi ve sıcak bir havada geçen ziyarette oda üyeleri Başkan Niyazi Tunç`a ilgi gösterdi. Seçim startını ilk olarak Gökköy`den başlatan Başkan Tunç üyelere yeni yıl hediyesi olarak mont, takvim ve ajanda hediye etti.

`BİRLİKTE HAREKET ETTİK`

Yaptıkları çalışmaları ve yapacak faaliyetleri anlatan Başkan Niyazi Tunç üyelerden aldıkları destek ile birlikte 4 yılda güzel işler yaptıklarını en önemlisinin de GMKA desteği ile İMKB Lisesi`nin gıda bölümüne kurdukları unlu mamul teşkilatı olduğunu söyledi. Üye çocuklarının ve yakınlarının bu lisede gıda bölümünü seçerek en iyi şekilde hizmet alabileceğini de kaydeden Tunç, görev süreleri boyunca sık sık üyelerle istişare içerisinde olduklarını, fikir-alışverişi yaptıklarını, üyeleri ilgilendiren konularda hep birlikte hareket ettiklerini ve üyelerin değişen teknolojilerden haberdar olması için değişik illerde düzenlenen seminerlere, fuarlara katıldıklarını ifade etti.

`4 YILDA İZLER BIRAKTIK`

Başkan Niyazi Tunç "Seçim bir akşam da olup bitiyor. Sonra 4 yıl geçim başlıyor. Önemli olan 4 yıllık geçim. Geçen süre içerisinde birbirimize değer kattık. Hep birlikte yolculuklar yaptık, istişarelerde bulunduk, 4 yılın nasıl geçtiğini anlayamadık. Günler çabuk gelip geçti. Önemli olan sağlık. Yıllar gelip geçer. Allah sağlığımızı, birliğimizi bozmasın. Balıkesir Güney Marmara Kalkınma Ajansı`nda 190 bin TL`lik proje yaptık. İMKB Lisesi`nde gıda bölümü var. Bu gıda bölümünde eğitim alan öğrencilerin daha iyi eğitim alması için fırın teşkilatı, makine teşkilatı ve unlu mamul teşkilatı kurduk. Bizler gelip geçiciyiz, bir yerlere iz bırakmak için geldik bu 4 yılda iz bıraktığımızı düşünüyorum. Burada eğitim gören çocuklar daha iyi hizmet alacaklar" dedi.

`KOLTUK AŞKIM YOK HİZMET AŞKIM VAR`

Bigadiç Kavşağı`na Balıkesir Fırıncılar Odası olarak ağaçlandırdıklarını ve bir eser bıraktıklarını belirten Niyazi Tunç Bursa ve İzmir istikametine giderken Fırıncılar Odası`nın tabelasının bulunduğunu söyledi. Tunç şunları kaydetti: 

"4 yıllık süre içerisinde sadece koltukta oturmadım, belki beni gelip de görmemişsinizdir. Ben o koltuğa oturmak için değil güç vermek için geldim. Bazıları koltuğa oturur koltuktan güç alır. Bu koltuk kaçmasın diye. Ben o koltuğa o şekilde bağlanmadım. Benim orada durmam önemli değil. Odaya gelen üyelerimiz en iyi şekilde hizmet alıyor. Bu oda sizin. Sizlerin aidatları ile çalışmalarımızı yapıyoruz. Seçimlerde desteğinizi bekliyorum. 4 yıllık dönemde izler bıraktık, yarın birgün torunu olanların torunu, çocuğu olanların çocuğu bu okulda okuyabilir. Meslek lisesi düzeyinde okuyabilecek gençler varsa gıda bölümünde okuma şansı var. Bu proje odamızın eseri. Biz hizmet etmek için varız. Ben Balıkesir`e sevdalıyım, ben hizmet aşkına sevdalıyım, benim oda maaşına ihtiyacım yok. Odayı basamak halinde kullanmıyorum. Daha önce belediye meclis üyesiydim sonra oda başkanı oldum. Yeni dönemde belediye meclis üyesi değil oda başkanlığını düşünüyorum, İki görevi birden yapmayacağım. İki görevi birden yürütmek kolay olmuyor. Yasal mevzuatta da ya oda başkanı ya da belediye meclis üyesi olacaksın deniliyor bende oda başkanlığını seçtim." Editör : #Garipçi

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Başka Site

 Kategori  YEREL

 
 
 

 

 Duyuru
 Köşe Yazıları

#Garipçi

#Garipçi ¬
“Sevmek Eskidenmiş Güzelim” , Youtube Ve Nilüfer Ne Güzel Derdi.

Semiha İbiş

Semiha İbiş ¬
İşte kadınların müthiş zekası ;)

Tükenmez Kalem

Tükenmez Kalem ¬
KADINLARIMIZ
 
 
Balıkesir'de Araç Sayısı  ; 379 Bin 611 Balıkesir'de Araç Sayısı ; 379 Bin 611
Balıkesir'de trafiğe kayıtlı araç sayısı Şubat ayı sonu itibarıyla 379 bin 611 oldu....

"İhaleye Fesat Karıştırma" Operasyonu
Balıkesir'de Köprü İnşaatı "Çöktü" : 3 Yaralı
 
 Takvim

Nisan 2014

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 4
 Bugün : 1488
 Dün : 1512
 Toplam : 134075
 Ip No : 23.21.23.126
     

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 2.1302 2.1341
  Euro 2.9505 2.9559
 
 Hava Durumu 
 

 Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.